Platební automaty a jejich výroba

Pokud patříte mezi firmy, které by mohly využít platební automat, určitě vás zajímá, jak se takový platební automat vyrábí, jaký obsahuje software, kam ho můžete umístit a jaké funkce takový platební automat má. Tyto platební automaty se v nynější době rozšiřují o trochu více, než v roce 2012 a tak možná vy a vaše firma přemýšlíte o tom, že svoje služby obohatíte i o platební automat a tím tak ušetříte alespoň nějakou pracovní sílu. Výrobci tvrdí, že automat dokáže plnohodnotně nahradit fyzického pracovníka z masa a kostí. Tak se podívejme, co tyto automaty umí.

Výroba

V České republice je několik firem, které se zabývají výrobou platebních automatů. Zde máte možnost vybrat si z jejich nabídky, kterou mají zveřejněnou na internetu, ale většina prodejců vyhoví i individuálním požadavkům, jak chcete, aby váš platební automat vypadal a jaké měl funkce. Pokud vám nestačí nabídka v ČR, můžete se poohlédnout i po výrobcích ze zahraničí. Aplikační software společnost propojí s vaším informačním systémem, intranetem, extranetem či mobilními aplikacemi a to vše v jednotném vizuálním stylu. Softwarový obsah, který bude platební automat obsahovat, je možné na přání spravovat pomocí redakčního systému.

Instalace

Dále společnost váš nový platební automat, který jste si upravili dle svých přání, nainstaluje na požadované místo. Můžete si platební automaty nechat nainstalovat přímo ve vaší společnosti, nebo ho můžete nechat nainstalovat například od obchodního centra. Zde ovšem počítejte s dalšími výdaji v podobě pronájmu plochy v obchodě. Společnost váš automat nainstaluje a nastaví ho pro bezstarostný provoz. Vyškolí jeho obsluhu a popíše existující procesy a případné chybové stavy. Zajistí i monitoring zařízení a to v režimu 24/7. Dále vám poskytne pravidelný servis platebního automatu.

Copyright (c) 2013 5Q, spol. s r.o.